Teenused

Katused:

Paigaldame ja vahetame plekk-, käsivaltsplekk ja kivikatuseid, nii uutele, kui ka vanadele hoonetele. Igale katusele läheneme individuaalselt ning pakume välja kõige sobilikuma lahenduse lähtudes kliendi soovidest, pikaajalisest kogemusest ning tänapäevastest normidest ja nõuetest.

Vana katusekonstruktsiooni korrastamine ja uue konstruktsiooni paigaldus ei ole meile võõras ning me saame hakkama iga meile püstitatud väljakutsega.

Meile võib julgelt pakkuda iga mahuga katusetöid.  Oleme viimaste aastate jooksul teinud ka mitmeid suuremahulisi projekte Tallinnas, katusekorruste väljaehitamise näol.

Fassaadid:

Paigaldame ja soojustame puitfassaade talumajadele ja uutele hoonetele.

Talumajade renoveerimine

Oleme suutelised ära taastama Teie vana talumaja  tänapäevastele normidele nii, et ta ei kaotaks oma ajakohast hõngu. Meie meeskond hindab Meie esivanemate tööd ja vaeva ning säilitab selle, et ka meie tulevased generatsioonid näeksid tollase aja hiilgust...

Muud tööd:

Lisaks meie põhitegevustele oleme avatud ka muudele ehitustööde pakkumistele. Soovime olla abiks eraisikutele, et kõik nende ehitusalased mured saaksid lahendatud parima kvaliteediga.

Tihtipeale teeme koostööd ka arendusettevõtete poolt teostatavate suuremate projektidega, mille tulemuseks on rahulolevad kliendid, tipptasemel kvaliteediga tulemus ning õigeaegne objekti valmimine.